.


STUDIEBUREAU
VAN HOORICKX

CONTACT

STUDIEBUREAU VAN HOORICKX bvba
Deken Adamsstraat 14
2300 TURNHOUT
0032 14 42.85.69

studiebureau@van-hoorickx.be
www.van-hoorickx.be

B.T.W. 0447.721.316

VACATURE

Interresse om ons team te komen vervoegen ? Klik dan hier voor meer info...

PRIVACY

Vanaf 25 mei 2018 zijn de nieuwe Europese privacyregels (GDPR) definitief van toepassing.
Hierdoor worden uw persoonlijke data nog beter beveiligd en beheerd.
Studiebureau Van hoorickx bvba hecht veel waarde aan de bescherming van uw persoonsgegevens.
Via deze link kan u kennis nemen van onze privacyverklaring, waarin we u op een heldere en transparante wijze willen informeren over hoe we omgaan met persoonsgegevens.

GOOGLE MAP

TEAM

Bernard
Bernard Van hoorickx
Zaakvoerder-ingenieur
bernard@van-hoorickx.be

Christof
Christof Van Dievoort
Projectingenieur
christof@van-hoorickx.be

Bruno
Bruno Barreto
Ingenieur - medewerker
bruno@van-hoorickx.be

Kristel
Kristel Mathé
Administratief Zaakvoerder
kristel@van-hoorickx.be

Wesley
Wesley Haesevoets
Bouwkundig medewerker
wesley@van-hoorickx.be

Vincent
Vincent Goossenaerts
Bouwkundig medewerker
vincent@van-hoorickx.be


ZILVEREN TROFEE OP TEAM CHALLENGE 2018

Ons kantoor nam dit jaar deel aan de Team Challenge 2018 in het kader van Moved to Help, een sportmanifestatie voor het goede doel. Hieraan namen talrijke bedrijven uit de Kempen deel, onder meer Soudal, Miko, B&R Group, ING, Drukkerij Joos, AIM, Lambregts en Robben, ....

We waren dan ook erg fier om de zilveren trofee te halen.

Team Challenge