.


STUDIEBUREAU
VAN HOORICKX

CONTACT

STUDIEBUREAU VAN HOORICKX bvba
Deken Adamsstraat 14
2300 TURNHOUT
0032 14 42.85.69

studiebureau@van-hoorickx.be
www.van-hoorickx.be

B.T.W. 0447.721.316

OPENSTAANDE VACATURES : Klik hier voor info over openstaande vacatures.

GOOGLE MAP

TEAM

Bernard
Bernard Van hoorickx
Zaakvoerder-ingenieur
bernard@van-hoorickx.be

Christof
Christof Van Dievoort
Projectingenieur
christof@van-hoorickx.be

Bruno
Bruno Barreto
Ingenieur - medewerker
bruno@van-hoorickx.be

Kristel
Kristel Mathé
Administratief Zaakvoerder
kristel@van-hoorickx.be

Wesley
Wesley Haesevoets
Bouwkundig medewerker
wesley@van-hoorickx.be

Jef
Jef Hofkens
Bouwkundig medewerker
jef@van-hoorickx.be

HISTORIEK

Studiebureau Van hoorickx werd in 1992 opgericht en kan dus rekenen op meer dan 20 jaar ervaring.
Beetje bij beetje is het in de loop der jaren uitgegroeid tot één van de toonaangevende studiebureaus van de Kempen.
Het studiebureau spitste zich in de beginjaren hoofdzakelijk toe op stabiliteitsstudies van gebouwen.
In 2006 werd ook gestart met dienstverlening omtrent energieprestatie van gebouwen (EPB-studies en EPC-certificaten).
Hierbij aansluitend volgde ook dienstverlening omtrent speciale technieken zoals verwarming, koeling, ventilatie, elektriciteit, verlichting, enz...

Zaavoerder Bernard Van hoorickx is een erkend expert van het WTCB, is actief bezig binnen de Normencommisssie, zowel op federaal als op europees niveau waar hij meewerkte aan de ontwikkeling van de structurele eurocodes. In 2013 werd hij verkozen tot voorzitter van de NBN-Eurocode6 commissie.